Bitcoin se blíží k 25 tisícům dolarů!

Zdroj: Pixabay.com

S blížící se týdenní a měsíční uzávěrkou mají bitcoinoví býci v sázce hodně, protože by to mohl být potenciálně nejlepší leden za posledních deset let. Dne 29. ledna zaznamenal Bitcoin náhlý nárůst, když potřetí vstoupil do významné oblasti likvidity.

Trader předpovídá, že dosažení 25 000 USD je na dosah. Informace z Cointelegraph Markets Pro a TradingView, ukazují že hodnota BTC/USD na Bitstampu krátce dosáhla 24 498 dolarů. Jednalo se o dočasný výkyv a třetí pokus v posledních dnech o prolomení likvidity na prodejní straně nad 23 400 USD. Býci si však nedokázali udržet své momentum.V současné době se Bitcoin obchoduje těsně pod úrovní likvidity 23 250 USD.

Tip: Vytvořili jsme obrázky (NFT) v počtu 50 kusů, které vypráví příběh o samotném Bitcoinu. Tento příběh je vyprávěn od úplného vzniku Bitcoinu až po aktuální současnost. Každý obrázek bude obsahovat popisek pro dané téma v daném časovém úseku. Více informací o projektu naleznete na webu BitcoiNFT.cz

Údaje z Binance, které na Twitteru sdílela společnost Material Indicators, ukázaly potřebnou sílu k překonání podmínek trhu. K 27. lednu byly úrovně rezistence pozorovány na 23 200, 24 500 a 25 000 dolarech, přičemž posledně jmenovaná úroveň je pro tradery potenciálním cílem. Crypto Tony vyjádřil v dosavadní vývoj důvěru a uvedl, že cíl 25 000 USD je na dohled.

Crypto Tony také předpovídá růst alternativních kryptoměn a očekává, že celková tržní kapitalizace kryptoměn opět dosáhne úrovně 1 bilionu dolarů. Dne 28. ledna varoval, abychom byli opatrní při přibližování se k úrovni tržní kapitalizace 1,2 až 1,33 bilionu dolarů, protože bude pravděpodobně čelit silnému odporu. V příštích několika týdnech očekává výrazný pohyb směrem vzhůru.

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na video návod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Stejně jako mnozí jiní, i Crypto Tony se obává dlouhodobého výhledu a připouští možnost nových minim pro Bitcoin i alternativní kryptoměny v roce 2023. Další komentátor, Il Capo of Crypto, tento názor podpořil a prohlásil, že si na Bitcoinu udržuje “krátkou a silnou” pozici, přičemž se vyhýbá technické analýze. Il Capo dodal, že nadcházející týden by měl být zajímavý.

Nejlepší leden za poslední desetiletí?

Při současné hodnotě se zdá, že BTC/USD zakončí týden na nejvyšších úrovních od srpna 2022. Lednové zisky v době psaní článku činily 39,8 %, což z něj činí nejúspěšnější leden pro Bitcoin od roku 2013.

Federální rezervní systém bude rozhodovat o svém posledním zvýšení úrokových sazeb ve Spojených státech, což by mohlo přinést nové potenciální makroekonomické podněty.

Zdroj: Cointelegraph 

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

NFT: Umění budoucnosti

Další článek

Výuka programovaní za pomoci ChatGPT?