Bitcoin & Altcoiny: Dobré zprávy z USA

Zdroj: Pixabay.com

Ze zámoří k nám dorazila poměrně optimistická zpráva, která zřejmě nakopne celý kryptotrh. Včera, ve čtvrtek 30.9.2021 se účastnil předseda Federálního rezervního systému (FED) Jerome Powell slyšení před finančním výborem sněmovny reprezentantů pro ekonomiku v souvislosti s pandemií COVID-19, kde byl dotazován i na postoj FEDu ke kryptoměnám.

Na dotaz člena výboru, Teda Budda ze Severní Karolíny se Powell vyjádřil v tom smyslu, že zákazy digitálních aktiv, které můžeme vidět v Číně nejsou ve FEDu na pořadu dne. Celá diskuze začala tím, že Powell vznesl pochybnost nad současným stavem a nízkým stupněm regulace tzv. stablecoinů a byl nucen se vyjádřit i digitálním aktivům jako je Bitcoin a ostatní kryptoměny.

Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Šéf FEDu současně ale také uvedl, že centrální banka uvažuje o tom, že mnoho funkcí stablecoinů a kryptoměn by mohl převzít tzv. digitální dolar (CBDC) a to s menšími riziky než jsou současná digitální aktiva. CBDC je ve FEDu teď žhavým tématem a centrální banka stále zůstává před rozhodnutím, zda v projektu digitalizace dolaru pokračovat. Její rozhodnutí by mohly zásadním způsobem ovlivnit výsledky několika výzkumů, které si FED objednal a které by měly poukázat na výhody, nevýhody a potenciální překážky při zaváděni CBDC.

Co se bude dít dál? Po několika měsících, kdy v podstatě přetrvávala na trhu s kryptem stagnace i když dílčích pozitivních informací ohledně adopce BTC bylo víc, něž dost to vypadá, že konečně po dlouhém čekání přišla z USA zpráva s velkým „Z“. FED a jeho kladná vyjádření jsou adekvátní protiváhou k čínským zákazům a tato vyjádření by mohla vlít optimizmus do žil investorům nejen Bitcoinu ale i dalším kryptoměnám. Pokračujeme v bullrunu? Vsadil bych si na to!

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Zdroj: Cointelegraph

Vinkmag ad

Předchozí článek

AMD: Test grafické karty XFX RX 6700XT v Hive OS

Další článek

Literatura: Bitcoin v Bednách