2MINERS: Jak na nízké poplatky ETH (Ethereum) výplata v BTC nebo NANO

Zdroj: Pixabay.com

Protože jsou poplatky za výběr Etherea z poolu po EIP 1559 vysoké v řádech dolarů a někdy i desítek dolarů. Přišel pool 2Miners s alternativou výplat vašeho vytěženého Etherea v Bitcoinu nebo Nano (XNO). V Případě BTC vychází poplatek do 0,5 USD a u NANO není poplatek žádný.

Testována byla výplata pouze v BTC, kde se poplatek pohyboval od 0,2 do 0,4 USD a výplaty chodily vždy do 2 až 3 hodin od odeslání ETH poolem přibližně ve 12:00 středoevropského času. U NANO to bude podobně.

Tip: Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Princip je takový, že pool po dosažení vaší minimální výplaty odešle vytěžené ethereum všech těžařů na burzu, kde se následně smění do BTC nebo NANO. Poté co pool obdrží směněné BTC/NANO, tak se rozešle těžařům. V případě BTC se všechny transakce seskupí do jedné transakce a o poplatek se rozdělí všichni těžaři.

Nastavení v platformě HiveOS na pool 2Miners

Při těžbě ve Windows nastavíte vše standardně jen pool 2Miners a jako adresu peněženky použijete vaší BTC nebo NANO adresu peněženky. U HiveOS vytvoříme peněženku ETH a opět použijete vaší BTC nebo NANO adresu. V letovém listu nastavíte 2Miners pool a tím máte vše připravené na těžbu.

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

AMD: Test těžební (mining) sestavy Reference AMD RX 6700 XT v HiveOS

Další článek

Vánoční dárek: Pořádná nálož určená pro krypto těžaře!