Zabalené Callisto (CLO) na Binance a Ethereu!

Zdroj: Callisto.network

Token Wrapped Callisto (ccCLO) lze nyní používat na Binance Smart Chain a síti Ethereum.

14. říjen 2021 bude možná s odstupem času hodnocen jako den, kdy kryptoměna Callisto (CLO) postoupila do první ligy ve světě kryptoměn.

Pokud jste o Callistu ještě neslyšeli, tak lze alespoň stručně říci, že síť Callisto vznikla na historických základech sítě Ethereum, potažmo Ethereum Classic a v tomto projektu pracuje část vývojářů začínajících právě v těchto projektech.

Asi nejsilnější stránkou vývojářského týmu Callisto je práce na zabezpečení ekosystému blockchainu, kde přispěl k vylepšení v sítích Ethereum, Ethereum Classic a EOS. Tito vývojáři provedli více než 350 bezpečnostních auditů inteligentních smluv, což z nich činí lídra v odvětví krypto zabezpečení.

Token zabaleného CLO (ccCLO) je použitelný v sítích Binance Smart Chain a Ethereum a reprezentuje mince CLO uzavřené v chytré smlouvě na původním blockchainu Callisto.

S takovým tokenem pak nejste vázáni na síť Callisto. Díky tokenům ccCLO se můžete přesouvat a používat mince Callisto jako aktivum mezi blockchainy, aniž by se omezovali na blockchain sítě Callistoch. Lze s ním „farmařit“, nebo třeba poskytovat za odměnu likviditu na známé decentralizované burze Pancake, ale využití je samozřejmě celá řada.

Používání tokenů ccCLO má a hlavně bude mít za následek zvýšení likvidity a použitelnosti mincí Callisto. Se zvýšenou likviditou a stoupajícím počtem transakcí na síti Callisto může též docházet ke zvýšení tržní ceny mincí Callisto (CLO). Již v den zahájení používání zabaleného tokenu ccCLO došlo k zajímavému cenovému pohybu, řádově o desítky procent a podle webu CoinMarketCap.com si CLO během jediného dne polepšilo přibližně o 80 míst z cca 710. příčky na příčku 630. v době psaní tohoto článku.

Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Takže máme tu novou vycházející hvězdu na trhu kryptoměn? To lze samozřejmě těžko v tuto chvíli s jistotou prohlásit. Co je pro toho, kdo se o Callisto bude více zajímat zřejmé je to, že se jedná o projekt, na kterém skoro každý týden můžete zaznamenat novou aktivitu a další a další dosažené milníky na cestě k obecnému a stále většímu používání sítě Callisto.

To zda může být nákup CLO perspektivní investicí je otázka, na kterou si musí každý odpovědět sám. Autor článku totiž není finančním poradcem a nic z výše uvedeného, tak nemůže být chápáno, jako investiční rada. Každý si zkrátka musí v tomto umět poradit sám .

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.eu

Vinkmag ad

Předchozí článek

Literatura: Bitcoin v Bednách

Další článek

AMD: Test ASROCK RX 5600XT Phantom Gaming D3 6G OC v HiveOS