Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 6.1.2020

Zdroj: Pixabay.com

Poslední dny nám trh krásně roste a krátkodobí spekulanti se pomalu zase dostávají do optimistické nálady. Faktem ale je, že většina high-cap coinů vyrostla 10-20 procent bez korekce, takže v páru proti dolaru by se dala dříve nebo později čekat korekce.

Z mého pohledu je to nyní jen o tom, jestli před korekcí uvidíme ještě jednu vlnu nahoru, nebo ne. Vzhledem k tomu si myslím, že je lepší být spíš opatrný a pomalu vybírat části profitů, než nadšeně naskakovat do rozjetého trendu. Více ve videu…

Nezapomínáme ani na ty z vás, kteří s tradingem ještě nemáte zkušenost. Každé pondělí si zde vysvětlíme význam tří slovíček, s kterými se v analýze můžeme setkat.

  • Rezistence:  Neboli odpor či strop. Cenová úroveň, kde se zastaví růst ceny a s velkou pravděpodobností se cena odrazí směrem dolů.
  • Korekce Je to obrat nebo změna cenového trendu. Používá se většinou, pokud po období růstu cena začíná klesat.
  • Price action: Je to pohyb ceny cenného papíru v průběhu času. Cenová akce tvoří základ pro veškerou technickou analýzu akcií, komodit nebo jiných grafů aktiv.

Zdroj: www.blockspace.cz

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Rozhovor s Kicomem z Bitcoinového Kanálu

Další článek

Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 13.1.2020