Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 16.3.2020

Zdroj: Pixabay.com

Poslední týden byl na trhu kryptoměn jeden z nejdynamičtějších vůbec. Během jednoho dne jsme viděli propad o desítky procent až na low kolem 3600 USD. Teď se samozřejmě spousta lidí ptá – máme už minimum vytvořené? Nebo nás ještě čeká? A jak hluboko může ještě BTC jít?

Upřímně – nikdo to teď neví. Každopádně vypadá realisticky, že bychom se v dalších dnech/týdnech mohli dostat na cenu 6400, kde se bude rozhodovat další vývoj.

Nezapomínáme ani na ty z vás, kteří s tradingem ještě nemáte zkušenost. Každé pondělí si zde vysvětlíme význam tří slovíček, s kterými se v analýze můžeme setkat.

  • BTC (Bitcoin): Kryptoměna nebo také síť, ve které se měna používá. Jde o decentralizovanou digitální měnu. 
  • Trendová linie: Linka spojující maxima/minima trendu. Působí v trendu tedy jako support, nebo rezistence.
  • Bearish sentiment: Klesající ceny naznačují medvědí tržní sentiment.

Zdroj: www.blockspace.cz

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Šokující analýza pro rok 2021! | Halving & mining

Další článek

Jsou těžaři poslední spása pro Bitcoin? | Kde výhodně těžit?