Jsou těžaři poslední spása pro Bitcoin? | Kde výhodně těžit?

Zdroj: Pixabay.com

V dnešním videu si ukážeme, kde je výhodné těžit při nízkém kurzu BTC a povíme si více o halving & těžba (mining). Dále jsme pro vás níže připravili speciální odkazy, které můžete vidět v KRYPTO100.

Upozorňujeme, že se nejedná o fin. poradenství, více v dokumentu: Upozornění pro čtenáře

Halving: Jednotlivé cenové fáze u Bitcoinu souvisejí s cykly takzvaného půlení (halvingu), tedy snižováním odměny vyplácené těžařům na polovinu. K tomu dochází přibližně jednou za čtyři roky.

Užitečné odkazy:
  1. 💡 Statistika ASIC Miner • https://www.asicminervalue.com
  2. 💡 Kurz Bitcoinu • https://www.tradingview.com/chart/iBB…
  3. 💡 Kdy bude Halving? • https://www.bitcoinblockhalf.com
  4. 💡 Bitcoin Hashrate https://1url.cz/xzQ7Q
  5. 💡 WTM https://1url.cz/pzQ8b

Zdroj: Wikipedia

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 16.3.2020

Další článek

Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 23.3.2020