Třetí ročník Cryptonight se blíží! Setkají se špičky ve svém oboru a stovky krypto nadšenců

Cryptonight patří mezi nejoblíbenější a nejúspěšnější konference, které v rámci Fintree a partnerství s dalšími asociacemi pořádáme. Letos se jedná už o třetí ročník eventu, kde se potkávají nejlepší řečníci z celé České a Slovenské republiky. Ti zde diskutují nad krypto tématy a vzdělávají českou i slovenskou krypto komunitou o aktuálních trendech.

Koncept Cryptonight spočívá ve večerním programu plného přednášek a panelových diskuzí zakončených tematickou krypto after party! I letos se mohou návštěvníci těšit na různá překvapení, dárky, welcome drinky, výborné občerstvení, zábavu, ale hlavně program plný krypto témat.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Stejně jako minulý rok se můžete těšit na přední řečníky, mezi které patří třeba Jakub Jedlinský z Altlift, Martin Fišera z Coinmate, Marek Kyrsch z Anycoin, Jakub Valníček z Portu, Gabriel Ečegi z Coinwage, Dalibora Černého ze Sparring a spoustu dalších. Těšit se můžete i na skvělý networking s dalšími lidmi, kteří stojí za nejlepšími českými krypto projekty např. Coinmate, Portu, Anycoin, Coinwage, WEB3HUB Zlín, RoboMarkets nebo AgileNavigators!

Detailní informace o CryptoNight 2023

Datum a čas: 31. 8. 2023 od 17:00

Místo: Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně, Zemědělská 1, 613 00 Brno

Cena: 249 Kč (vstupenky k zakoupení zde)

  • Vstup na přednášky a panelovou diskuzi
  • Vstup na afterparty
  • Tematický drink dle vlastního výběru

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde naleznete návod a video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč

Program CryptoNight 2023

17:00 – Registrace účastníků

17:30 – Zahájení konference a krátké úvodní slovo

17:40 – Štěpán Borovka, Vexl: Jak nakupovat krypto anonymně?

18:05 – Panelová diskuze – Martin Fišera, Marek Kyrsch, Jakub Jedlinský, Gabriel Ečegi: Druhé vrstvy bitcoinu

18:40 – Přestávka a networking

19:10 – Dalibor Černý, Sparing: Regenerativni Finance (ReFi) jako evoluce DeFi

19:35 – Panelová diskuze – Jakub Jedlinský, Jakub Valníček, Tomáš Hasík

20:10 – Ukončení oficiální části programu

20:30 – Afterparty & networking

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vaše odpovědnost

Všechny informace na našem webu mají pouze informační nebo vzdělávací charakter. Informace neslouží v žádném případě jako investiční či obchodní doporučení nebo poradenství, nejedná se o analýzy investičních příležitostí, ani nemají jejich parametry. Provozovatel webu ani jednotliví autoři nejsou registrovanými brokery, investičními či finančními poradci nebo makléři. Web KryptoGuru.cz nenese žádnou odpovědnost za Vaše případné finanční ztráty při investici do kryptoměn, nebo na jiných trzích. Vždy myslete na to, že do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit postrádat. Mějte na paměti, že investice a obchodování s kryptoměnami je riziková záležitost, kdy můžete jak vydělat, tak prodělat celou částku.

Vinkmag ad

Předchozí článek

Lukáš Kout: nadšenec Bitcoinu a kryptoměn

Další článek

Těžba kryptoměny KASPA na ASIC KS0 100GH/s