Severní Karolína zvažuje jednoleté moratorium na těžbu bitcoinů

Zdroj: BlueWillow AI

Roční moratorium na těžbu by dalo zákonodárcům více prostoru na stanovení adekvátních norem svázaných s danou činností.

Okres Buncombe v Severní Karolíně zvažuje zavedení ročního moratoria na nové i stávající těžební operace v této oblasti.

Pauza by poskytla zastupitelstvu prostor na vypracování standardů a metod zmírňování dopadů intenzivního využívání půdy, které může přímo i nepřímo škodit životnímu prostředí, jak se ostatně uvádí se v na úřední desce okresu, o němž jako první informoval místní zpravodajský server News 13 WSOL.

Rada se bude touto otázkou zabývat na veřejném projednání 2. května 2023, přičemž plánuje klasifikovat těžbu kryptoměn odděleně od datových center.

Jak si koupit Bitcoin + bonus 300 KčChcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde najdete video tutoriál, jak si koupit Bitcoin + bonus 300 Kč.

Do té doby bude moratorium omezovat vydávání územního souhlasu k těžbě kryptoměn.

Předchozí zprávy naznačují, že zastupitelstvo Buncombe se začalo blíže zabývat regulací těžby kryptoměn poté, co tato činnost vyvolala značnou kontroverzi v sousedním okrese Cherokee, a to zejména kvůli hlukové zátěži.

Těžba bitcoinů ve světě

V listopadu 2022 guvernér státu New York schválil podobné dvouleté moratorium na nové těžební operace proof-of-work (PoW).

Návrh zákona, který prosazuje členka newyorského zastupitelstva Anna R. Kellesová, pozastaví na dva rokyvydávání povolení k těžbě kryptoměn proof-of-work, které by měly být napájeny z elektráren či jiných výrobních zařízení využívajících palivo na bázi uhlíku.”

Čína v roce 2021 zakázala těžbu bitcoinů a označila podnikání spojené s kryptoměnami za “nelegální finanční aktivity“.

Slevové akce na Bitcoineshop.cz: S rostoucím zájmem o kryptoměny se stává stále obvyklejší, že lidé chtějí své digitální mince také využít k nákupu produktů. Máme tu pro vás zajímavé slevové akce např: Niaseed se slevou 10%Ocelový box se slevou 5%Kryptoplate s raznicemi se slevou 5% nebo Antminer S19XP 134-141T se slevou 1000 Kč. Dále v Bitconeshopu můžete najít tajný kód, kde můžete získáte slevu až 20% na krypto produkty!

Od té doby se Spojené Státy staly hlavním centrem těžařů a podle Cambridge Bitcoin Electricity Consumption Index (CBECI) se dnes americké firmy podílejí 37,8 % na hashování celé sítě.

Zdroj: Decrypt

KryptoGuru a jeho cesta v kryptosvětě

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Block’23 – potkejte blockchainové experty na dubnové konferenci ve Zlíně

Další článek

SKOVO: Úspěšný start-up z garáže s nezničitelným Kryptoplate pro uložení recovery seedu