Jaká bude budoucnost Bitcoinu & Halving 2020 – 2024

Zdroj: Pixabay.com

Dneska je den s velkým D a oslavujeme halving, který probíhá jednou za 4 roky. Ve videu si trochu vtipnou formou ukážeme budoucnost Bitcoinu po halvingu a vysvětlíme si ve zkratce: co je to halving? Přejeme všem krásné prožití halvingu a hlavně v budoucnu světlé zítřky ve světě kryptoměn.

Upozornění: Nejedná se o finanční poradenství, více v dokumentu: Upozornění pro čtenáře

Halving: Jednotlivé cenové fáze u Bitcoinu souvisejí s cykly takzvaného půlení (halvingu), tedy snižováním odměny vyplácené těžařům na polovinu. K tomu dochází přibližně jednou za čtyři roky.

Užitečné odkazy:
  1. 💡 Spekulace 1/3 • https://1url.cz/HzBr5
  2. 💡 Spekulace 2/3 • https://1url.cz/vzBrb
  3. 💡 Spekulace 3/3 • https://digitalik.net/btc
  4. 💡 Kdy bude Halving? • https://www.bitcoinblockhalf.com
  5. 💡 Jak koupit Bitcoin? https://kryptoguru.cz/jak-koupit-bitcoin

Zdroj: Wikipedia

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Rozdíl mezi Tokeny a Coiny

Další článek

Týdeník kryptotrhu / Ako v súčasnosti pristupovať k tradingu altcoinov? – 13.05.2020