Bitcoin na nových maximech. Historie se opakuje?

Zdroj: Pixabay.com

Tak jsme se dočkali. Bitcoin (BTC) dne 16.12.2020 poprvé za své existence překonal magickou hranici 20 tisíc dolarů. V době psaní tohoto článku se už pohybuje dokonce kolem 23 tisíc a myslím, že můžeme směle tvrdit, že se s Bitcoinem nacházíme ve fázi bullrunu.

Možná si pamatujete na situaci BTC koncem roku 2017 a pokud nepamatujete, tak jste určitě slyšeli o tehdejší bublině nebo jste ji viděli na historických grafech. Opakuje se historie nebo má současný cenový vývoj pevnější fundamentální základy než před třemi lety?

Chcete-li si prostřednictvím nákupu digitálních mincí stejně jako my ukořistit kousek lepší budoucnosti, pak jste tu správně. Můžete začít teď a tady. My jsme se na vzrušující výpravu do světa kryptoměn již vydali. Přidáte se také? Zde si můžete přečíst a podívat na videonávod, kde založit Bitcoin peněženku a jak si koupit váš první Bitcoin.

Kdybychom sledovali jen mainstreamová média, tak bychom se toho o moc víc, než v roce 2017 a dále nedozvěděli. Zmínky o další cenové bublině, vysoké volatilitě a rizikovosti a někde dokonce o tulipánové horečce.

Situace je ale tentokrát přeci jen odlišná od, dnes již bývalého, all-time-high, které bylo, dle dostupných analýz způsobeno především tzv. FOMO efektem v řadách drobných retailových investorů a přiznejme si i spekulantů. Jedinci/individuální investoři jednají častěji pod vlivem emocí a jejich investice i spekulace nemívá pevný neměnný investorský plán. To co sledujeme dnes je ale jiná káva. Světová a především americká média přinášejí skoro denně nějakou tu zprávu o tom, jaká další společnost se jistí proti oslabování amerického dolaru a část svého jmění přelévá do BTC. A částky jsou to už nemalé, pohybující se ve stovkách milionů USD.

Závěrem

Společnosti, které v poslední době nastupují do BTC, jsou subjekty, které si předem a podrobně zváží všechna pro a proti, než se pro nějakou investici rozhodnou a vstupují na trh s připraveným plánem, jak a na jakých úrovních budou postupovat a nerozhodí je první větší pokles kurzu BTC už proto, že to, co v současnosti přesouvají do BTC, jsou jen drobné. Až si tito investoři víc osahají prostor kryptoměn a nového digitálního zlata, tak to bude teprve jízda. Držte si klobouky, bullrun je tu!

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Těžba (mining) v Hive OS a Windows 10 / Jak zvýšit výkon u serie AMD RX 400 a 500

Další článek

Bitcoin: Každý den nové All-time-high. Připravte se na korekci!