Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 4.11.2019

Ahoj tradeři,

Ve videích se budeme věnovat kryptoměnám na vyšších timeframech – tím získáme přehled o možném pohybu v rámci celého dalšího týdne.

Bitcoin: ikdyž měl v minulých 14 dnech velmi silný pohyb nahoru o téměř 40%, stále jde na vyšších časových rámcích jen o retestování důležitých odporových úrovní. Dokud nebude proražený 21 týdenní klouzavý průměr, je stále ve hře další postup dolů.

Altcoiny vs USD: Altcoiny tvoří možnou formaci dna, ale pro jeho potvrzení potřebujeme v následujícím týdnu další bullish reakci. Bez ní se celkový trend stále nemění.

Altcoiny vs BTC: Tento pár vypadá o něco lépe. Je pravděpodobné, že jak Ethereum, tak Litecoin našly svá dna a nyní jen sledujeme retracement pro možný vstup do long pozic. Zatím však nevidíme žádný konkrétní reverzní signál.

Nezapomínáme ani na ty z vás, kteří s tradingem ještě nemáte zkušenost. Každé pondělí si zde vysvětlíme význam tří slovíček, s kterými se v analýze můžeme setkat.

  • Bear/Bearish: Trend, kdy trh dlouhodobě klesá (medvěd/medvědí).
  • Support: Cenová úroveň, na které očekáváme zvýšený zájem nakupujících. 
  • High svíce: Bod v grafu, kde byla nejvyšší cena (konec horního knotu).

Zdroj: www.blockspace.cz

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Bitcoin – 11 let mezi námi!

Další článek

Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 11.11.2019