Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / Altcoin / USD – 18.11.2019

Všechny oči se nyní upírají na Bitcoin, který poslední týdny drží velké altcoiny s cenou prakticky na místě. Zaměříme se tedy dnes především na něj, kde na týdenním grafu dochází stále k pozvolnému snižování ceny, současně nám ale všude klesají objemy. Pravděpodobně je tedy jen otázka času, než uvidíme další silný pohyb vzhůru.

Nezapomínáme ani na ty z vás, kteří s tradingem ještě nemáte zkušenost. Každé pondělí si zde vysvětlíme význam tří slovíček, s kterými se v analýze můžeme setkat.

  • Korekce: Je to obrat nebo změna cenového trendu. Používá se většinou, pokud po období růstu cena začíná klesat.        
  • Bearish sentiment: Klesající ceny naznačují medvědí tržní sentiment.         
  • Downtrend: Je sestupný trend cen kryptoměn.     

Zdroj: www.blockspace.cz

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Karel Fillner a jeho předpověď do roku 2020

Další článek

Týdeník kryptotrhu / Bitcoin / USD – 25.11.2019