Rozcestník krypto projektů

náhledový obrázek stránky

Představujeme Vám nový web KryptoProjekty.cz – místo, kde najdete všechny projekty od KryptoGuru pohromadě.

O čem to je?

Jelikož KryptoGuru má již spousty projektů a webových stránek, tak se náš tým rozhodl, že pro Vás vytvoří stěžejní webové stránky pod značkou – vše na jednom místě.

Je to rozcestník / orientační bod pro veškeré projekty od celého týmu KryptoGuru. Naleznete tam odkazy na všechny projekty od tohoto magazínu až po eshop. Stránka je velmi jednoduchá a přehledná.

Na úvodní stránce jsou uvedeny projekty našeho týmu a pod nimi je formulář pro Vaše dotazy, nápady, komentáře apod. Na úplném spodku stránky naleznete odkazy na všechny naše sociální sítě, abyste byli neustále v obraze. Ve vrchní liště vpravo je stránka „o nás“, kde se dozvíte naši vizi, případnou spolupráci s námi, ale také i co nabízíme.

Spolupráce

V budoucnu uvažujeme, že bychom zpřístupnili tento rozcestník také ostatním lidem, firmám a jejich projektům. Tím by se staly webové stránky globálním projektem. Pokud má někdo zájem, může se ozvat dole na stránce v kontaktním formuláři.

Získejte 100 Kč na nákup kryptoměn rychle a jednoduše! Stačí se zaregistrovat pod naším affiliate odkazem, aktivovat účet a nakoupit kryptoměny za minimálně 1000 Kč. A to je vše! Za hodinu po splnění všech podmínek vám Coinmate připíše 100 Kč na váš účet. Affiliate odkaz ZDE

Ostatní projekty můžou být umístěné například takto na obrázku:

Závěrem

Pokud má někdo jakýkoliv dotaz k mé osobě, ať už jde o výpočet nebo cokoliv jiného, můžete mi napsat email, který je uvedený u mého popisu autora níže pod článkem.

Těm, kterým se můj článek a webová stránka líbí, budu moc vděčný za každý donate, který slouží na podporu dalších projektů jako je tento a budou další.

Vinkmag ad

Předchozí článek

Antminer S21 a Coin Factory hosting je ideální kombinace před Bitcoin halvingem

Další článek

Acuario: Zlatá horečka začala právě v Paraguayi