Mining monitoring software FOREMAN I Jak nastavit ve Win 10 a Hive OS

Dneska si ukážeme monitoring systém od Foreman pro sledování rigu, nebo mineru. Tento monitoring je zvláštní výhradně tím, že dokáže ukazovat aktuální ziskovost v Kč. Dále zaznamenává průběh těžby jako akceptace shares, hash, teplotu a v případě výpadku si můžete nastavit upozornění na emailu.

V případě problému mají okamžitou online podporu na Discordu. Další výhodou monitoringu Foreman je, že do 25 rigu, nebo mineru máte zcela zdarma!

Doporučuji v případě zájmu vyzkoušet tento systém, ale pokud se zatím nechcete registrovat, tak je možnost se podívat na live demo verzi a tím si prohlédnout kompletní kancelář Foreman: https://dashboard.foreman.mn/dashboard/

Foreman má velkou podporu operačních systému, jako Windows 10, Linux, nv OC a dokonce Hive OS. Osobně pro začínající těžaře doporučuji tento monitorovací systém.

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Týdeník kryptotrhu / 12 000 USD prerazených – Konečne up trend? – 25.10.2020

Další článek

Bitcoin překročil 18 000 USD!