Bitcoiny v literatuře

Zbořilová, hlavní hrdinka knihy Bedny, se rozhodla zničit a zabít sráče, který jí velmi ublížil. On je ale bohatý, vlivný, a hlavně dost nebezpečný, takže na to musí jít chytře. Založila si společnost a hned u zrodu investovala do Bitcoinů, které se jí během pěti let pěkně zhodnotily.

Nyní má dost prostředků na to, aby sráče polapila a řádně potrestala, jenomže jí někdo začal krást kryptoměnu při převodech. V obavách, že jí lupič připraví o peníze, které šetří na krutou pomstu, pověří své zaměstnance, aby vypátrali BTC peněženku hackera. K jejímu šoku je záhy zavražděn hlavní účetní a noční hlídač, ale naštěstí se padouch nedostal do trezoru, kde má poklad uložený v trezorových úložištích.

Všechno nasvědčuje tomu, že tím lupičem byl právě sráč, jelikož on je jediný lump, o kterém Zbořilová ví, že by dokázal chladnokrevně zabít nevinné lidi.

Podpora od Kryptoguru

Když jsem psala tuhle část příběhu, přemýšlela jsem, jak by mohl někdo během pěti let vydělat s investicí čtyř milionů balík, aby byl děj uvěřitelný. Bitcoiny byla jasná volba a díky panu Kryptoguru, který mi se vším rád poradil, jsem kryptoměnu zapracovala do téhle malé zápletky.

Jenomže ten pravý kámen úrazu přišel ve chvíli, kdy jsem potřebovala, aby Zbořilovou o Bitcoiny okradli ‒ s Kryptoguru jsme dlouhé hodiny vymýšleli, jak by se to mohlo někomu podařit, a došli jsme k závěru, že Bitcoin je docela bezpečná měna, která prostě jen tak nejde uloupit. Jediným řešením byl hacker, který se napojí do jejího počítače, zadá svoji BTC adresu namísto adresy příjemce a prostředky přijdou jemu.

Ale Zbořilová se svým IT týmem brzy přijde na to, kdo je majitelem BTC adresy, a má jasno, kdo stojí za vraždami jejích zaměstnanců. Nebo to nebude tak jednoduché?

Více se dozvíte v knize Bedny, která je multižánrovým dílem oplývajícím černým humorem. Koupit si knížku můžete v kampani na HitHitu a bez vaší podpory knížka ani nevyjde, tak do toho!

Děkuji Kryptoguru i vám,

Kryptoguru a jeho cesta

Někteří se ptají proč má Guru přes jedno oko pásku. Ne, není to pirát, ani hacker. Guru může být vaším průvodcem ve světě kryptoměn, který informace nabízí, ale nevnucuje. V tom, do čeho investovat nebo jak se rozhodnout, to je jen a jen na vás. Oko zakryté páskou znamená, že budoucnost je skryta. Nevidí do ní nikdo, ani Guru. Život je cesta a Bitcoin je směr, který jsme se rozhodli následovat. Myslíme, že budoucnost kryptoměn bude ještě pořádná jízda. Svezete se?

Dále můžeme zajistit kompletní mining služby například: poradenství, kompletace rigu (těžba pomoci GPU) nebo dle přání výrobu konstrukcí. Kontakt: info@kryptoguru.cz

Vinkmag ad

Předchozí článek

Týdeník kryptotrhu / BTC a jeho validný bullish signál – 27.09.2020

Další článek

Jak prodloužit těžbu Ethereum u 4GB GPU a budoucnost Ethereum Classic